20 січня четверо українців проїхали на велосипедах 130 кілометрів за 12.00.

Таким чином вони привітали українців з Днем Соборності. Вся справа в маршруті. Він повторює обриси України. Вони рухалися по GPS-навігатором, "малюючи" карту країни в спеціальному додатку для відстеження спортивної активності Strava, передає ВВС.

Придумав такий маршрут 40-річний програміст Тарас Гулеватий. Подібне він уже бачив у американських велосипедистів. "Ідея була зробити це до Дня Соборності, до нашого свята", - сказав велосипедист.

Всі четверо - програміст Тарас Гулеватий, логіст Євген Гуральський, автомеханік Павло Солдатов і менеджер з продажу Сергій Іванюк - познайомилися на київському форумі для велосипедистів.

Популярні новини зараз
Стосується всіх клієнтів: "Нафтогаз" попередив про важливе нововведення Абоненти Vodafone платитимуть більше: оператор зробив новий "тарифний сюрприз" Пенсіонерів змусять працювати на п’ять років довше – хто може забути про пенсію у 60 років Знову таке побачите не скоро: 22 червня обов'язково треба звернути увагу на небо
Показати ще

"На комп'ютері зобразили контур карти України. На одному з сайтів фактично руками промальовані приблизний трек, який має відтворювати цей контур. Треки занесли в навігаторів, і ми їхали по навігаторами", - розповів Гуральський.

Раніше вони малювали маршрутом дельфінчика в межах Києва.

Велосипедисти стартували з Майдану. При цьому розраховували, що весь шлях пройдуть за 10 годин. Однак дорога внесла свої корективи. Тому 130 кілометрів подолали за 12 годин.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що німецький інженер розробив складне велосипедне колесо, яке можна потягнути за втулку і скласти в набагато більш компактну конструкцію.