Думаєте лімузини створені тільки для оренди на весілля та заради втіхи олігархів? Аж ніяк, кияни на власні очі нещодавно побачили, як можна знайти нове застосування елітному авто.

Відповідний знімок на сторінці у Facebook опублікував Костянтин Огірчук.

Головний козир машини –у вмонтованому джакузі, проте навіщо і наскільки зручно там ніжитися, залишається в таємниці. Помітили дивний лімузин на вулиці Оранжерейній, сам власник оригінального винаходу спілкуватися ні з ким не захотів.

Відомо, що поруч розташована станція технічного обслуговування, тому швидше за все водій прямував саме туди.

Популярні новини зараз
Кабмін ухвалив тариф: скільки будемо платити за куб газу з 1 січня Пенсії та соцдопомога: чи будуть перебої з виплатами через дефіцит бюджету Ухилянтам не залишать шансу: на облік ТЦК поставить автоматично ПриватБанк бере комісію за зняття грошей: про які додаткові витрати варто знати
Показати ще

Дивіться: найбільш неймовірні лімузини світу

Як повідомляв портал "Знай.ua", відома співачка виставила на продаж елітний маєток за космічну суму.