У Росії розробляють "ексклюзивний" лімузин "Кортеж" за 4 млрд рублів до інавгурації президента Росії після виборів у 2018 році.

На сторінці "деревня Дураково" у Twitter з гумором розповіли про "особливості" нового автомобіля для Путіна.

"Все просто ... Беремо 6 млрд. Кладемо в кишеню. 6 років е..м му-му, на старий Rolls-Royce ліпимо герб Росії. Цар задоволений", - написали у спільноті.

Користувачі Twitter у коментарях залишили поради щодо вдосконалення лімузину.

Зазначимо, що автомобіль "Кортеж" покажуть росіянам у березні 2018 року після президентських виборів. Серійне виробництво машини розпочнуть у 2019 році. На цей проект вже витратили 3,7 млрд рублів.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам доплатять по 800 гривень: кому збільшать пенсію Кожному будинку призначать "господаря": у багатоповерхівках житимемо за новими правилами "Мене просто скасували": Олена Кравець вперше розповіла, як через скандал втратила кар’єру Готуйте запаси та садіть городи: українців попередили про загрозу голоду
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", голова МЗС Росії Сергій Лавров прокоментував зустріч Путіна з американським президентом Дональдом Трампом.