22 жовтня під час сутички біля будівлі Верховної Ради України між правоохоронними органами та активістами постраждав поліцейський.

Про це інформує прес-служба поліції Києва в Facebook.

"Потерпілому, у якого травма голови, надають медичну допомогу. Правопорушник був затриманий і його доставлять в управління поліції", - йдеться в повідомленні.

Кадр з місця

Популярні новини зараз
Залишиться лише одна виплата: в Україні хочуть прибрати більшість соцдопомог Новий сценарій мобілізації: як будуть "виманювати" 2 млн ухилянтів Привид на сімейній прогулянці? Камера випадково зафільмувала біля дитини те, що неможливо пояснити, відео Банківські рахунки під контролем: кому скасують соцдопомогу через заощадження
Показати ще

Згідно з відомостями, невідомий чоловік намагався пронести намет на територію містечка мітингувальників, внаслідок чого сталася сутичка з поліцією.

Кадр з місця

Співробітник Подільського управління поліції втратив свідомість від удару по голові. Медики госпіталізували чоловіка в лікарню з черепно-мозковою травмою.

Кадр з місця

Нападника вже затримали для встановлення всіх обставин.

"Зараз проводиться перевірка для встановлення особи затриманого та обставин правопорушення, за результатами якої буде дана правова кваліфікація події", - заявили в поліції.

Дивіться сюжет про сутички

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", скандальний нардеп Борислав Розенблат протягом двох місяців змушений буде носити електронний браслет.