Учасники масового мітингу в урядовому кварталі почали виконувати свою обіцянку – побудувати наметове містечко.

Як повідомляє спеціальний кореспондент порталу "Знай.ua" з місця подій, буквально протягом останніх годин встановили вже кілька конструкцій.

Схоже на те, що активісти справді збираються залишитися тут надовго – принаймні, на найближчу ніч точно. Сюди вже зносять речі першої необхідності та продукти.

Попри значну кількість правоохоронців, мітингувальникам ніхто не перешкоджає. Загалом, жодних провокацій не спостерігається, протест має виключно мирний характер, як напередодні анонсував екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі.

Популярні новини зараз
Українцям скоротять ліміти на грошові перекази: яку суму дозволять переказувати Грошова допомога для пенсіонерів: хто може отримати майже 3 тисячі гривень Такі перекази банк не помічає: експерт порадив, як обійти блокування карток Нові правила оренди: 10 років пожили і житло ваше
Показати ще

Влада не поспішає реагувати на ультиматум присутніх і виступати з офіційними заявами з цього приводу.

Дивіться: мітинг біля ВР

Як повідомляв портал "Знай.ua", Парубій прокоментував вимоги учасників акції.

СохранитьСохранить