У суботу, 18 серпня, в Києві на репетиції військового параду до Дня Незалежності сталася надзвичайна подія – зенітно-ракетна установка "Бук" в'їхала у будинок бізнес-центру. Фото і відео інциденту тут же опублікували в соціальних мережах свідки того, що сталося.

"Бук" протаранив фасад бізнес-центру за адресою вулиця Ярославська, 58. Це сталося, коли техніка вже поверталася з репетиції параду на Хрещатику.

Неподалік від місця аварії знаходилися люди, проте їх життю нічого не загрожувало. Після НП кияни почали активно фотографуватися на тлі "Бука".

Після цього інша військова колона, яка також поверталася з репетиції параду, об'їхала місце аварії і поїхала на місце призначення. Сам же військовий парад відбудеться в Києві 24 серпня на День Незалежності і буде приурочений до 27 річниці проголошення Незалежності України.

У суботу, 18 серпня Центр Києва перекрили сотні військових. Вулицями столиці рухаються танки та інша військова техніка. Уздовж Хрещатика стояли правоохоронці. За огорожі нікого не пускали - ні машини, ні людей.

Через репетицію параду перекрили кілька центральних вулиць столиці, а громадський транспорт змінить маршрути.

У Києві помічені танки, а по головній вулиці столиці марширують військові різних підрозділів. За цим з цікавістю спостерігають сотні городян, роблячи селфи. Також звучить гімн України.

До речі, на параді до Дня незалежності українців здивують потужною технічною новинкою

Нагадаємо, сотні військових в центрі Києва і танки на під'їзді: що відбувається.

Як повідомляв "Знай. ua", військові аси в небі над Києвом показали свої можливості: фото.

Також "Знай. ua" писав, що День Незалежності України: яскраві кадри репетиції урочистого параду ВСУ.