Стало відомо, що після завершення Маршу рівності в Одесі, місцеві священики вирішили "очистити від скверни" Приморський бульвар. Сюди прийшов настоятель храму Святої мучениці Татіани Олег Мокряк і окропив територію свяченою водою.

Про це повідомляє одеський портал "Оdessa Оnline".

Люди, які були поруч з ним несли ікони і червоне пластикове відро зі святою водою.Як відомо, сам Марш рівності в Одесі пройшов під охороною поліції. Перед початком ходу правоохоронці затримали кількох радикалів.

Популярні новини зараз

Три роки тягнув: українцю довелося заплатити аліментний борг у 250 тисяч грн, заради поїздки за кордон

Потап ошелешив зізнанням про розставання: "Почали знімати рожеві окуляри"

Олександр Пономарьов провів безсонну ніч з чоловіком Тоні Матвієнко Арсеном Мірзояном: "Як це добре"

Щороку по 45 хвилин: Мінінфрастуктури повертає техогляд, українським водіям радять приготуватися

Показати ще

До слова, з переліку психічних розладів Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) була виключена трансгендерність.

У проекті нової міжнародної класифікації хвороб гендерну невідповідність перенесено в розділ про сексуальне здоров'я.

"Ще одна нова глава про сексуальне здоров'я об'єднує розлади, які раніше були класифіковані іншими способами (наприклад, гендерна невідповідність раніше вважалося психічним розладом) або були описані по-іншому", - зазначили в ВООЗ.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", сучасна наука схиляється до думки, що гендер є соціальним конструктом, а не долею людини, визначеної самою природою. Більш того, протягом життя гендер людини може змінюватися. Хірурги і юристи у багатьох країнах давно допомагають здійснювати гендерний перехід якомога менш болісно.

Однак, хірургічна та юридична зміна статі не могли дозволити біологічним чоловікам народжувати дітей. Тепер, як повідомляє видання The Independent, це стане можливим. Річард Полсон, президент Американського товариства репродуктивної медицини, заявив 4 листопада, що чоловіки зможуть народжувати "вже завтра".

Також портал повідомляв про те, що напередодні Маршу Рівності в Києві, який заплановано на неділю, 17 червня, травесті-діва Монро пояснила, чи насправді жарти про "ЛГБТ у Верховній Раді" не такі вже й жарти, а також виділила основні проблеми представників нетрадиційної орієнтації в Україні.

Монро стверджує, що їх чимало, але головних можна визначити лише три:

"Перша: неприйняття і агресія з боку суспільства в цілому. Друга: відсутність кримінальної відповідальності за гомофобію у всіх проявах: починаючи з образ, пресингу, буллінга і закінчуючи фізичним насильством. Третя: відсутність закону про цивільному партнерстві серед ЛГБТ пар", - зазначила вона у коментарі "УП".

Крім того, нагадаємо, що Алан Бадоєв і Макс Барських підтримали геїв. Напередодні фестивалю KyivPride український дизайнер випустив колекцію на підтримку ЛГБТ.

Український бренд Кістки Омелі Omelya T-dress представив капсульну колекцію футболок з райдужної написом RELAX. Таким чином дизайнер хотів привернути увагу до обмеження свобод сексуальних меншин в Україні та закликати людей не соромитися бути собою.

Нагадаємо, 17 червня – в літній недільний день – Києві відбувся «Марш рівності», в якому брали участь представники нетрадиційної орієнтації, правозахисні організації, іноземні туристи, а також звичайні кияни.

Як повідомляв Знай.ua, координатор по роботі з трансгендерним співтовариством Анастасія Крістель Домані розповіла, як їй вдалося знятися з обліку у військкоматі через зміну статі.

Також Знай.ua писав про те, що учасники акції в Брюселі висловили протест проти забруднення навколишнього середовища і відсутності безпеки в Брюсселі для велосипедистів.