З переліку психічних розладів Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) була виключена трансгендерність.

У проекті нової міжнародної класифікації хвороб гендерну невідповідність перенесено в розділ про сексуальне здоров'я.

"Ще одна нова глава про сексуальне здоров'я об'єднує розлади, які раніше були класифіковані іншими способами (наприклад, гендерна невідповідність раніше вважалося психічним розладом) або були описані по-іншому", - зазначили в ВООЗ.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", сучасна наука схиляється до думки, що гендер є соціальним конструктом, а не долею людини, визначеної самою природою. Більш того, протягом життя гендер людини може змінюватися. Хірурги і юристи у багатьох країнах давно допомагають здійснювати гендерний перехід якомога менш болісно.

Однак, хірургічна та юридична зміна статі не могли дозволити біологічним чоловікам народжувати дітей. Тепер, як повідомляє видання The Independent, це стане можливим. Річард Полсон, президент Американського товариства репродуктивної медицини, заявив 4 листопада, що чоловіки зможуть народжувати "вже завтра".

Популярні новини зараз
Почекайте з покупками: виплати пенсій затримають Життя стане солодшим без цукру: в Україні супермаркети оновили ціни на сіль, майонез та кетчуп Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей Доведеться платити по 8,79 грн за кВт: енергетики попередили всіх споживачів
Показати ще

Також портал повідомляв про те, що напередодні Маршу Рівності в Києві, який заплановано на неділю, 17 червня, травесті-діва Монро пояснила, чи насправді жарти про "ЛГБТ у Верховній Раді" не такі вже й жарти, а також виділила основні проблеми представників нетрадиційної орієнтації в Україні.

Монро стверджує, що їх чимало, але головних можна визначити лише три:

"Перша: неприйняття і агресія з боку суспільства в цілому. Друга: відсутність кримінальної відповідальності за гомофобію у всіх проявах: починаючи з образ, пресингу, буллінга і закінчуючи фізичним насильством. Третя: відсутність закону про цивільному партнерстві серед ЛГБТ пар", - зазначила вона у коментарі "УП".

Крім того, нагадаємо, що Алан Бадоєв і Макс Барських підтримали геїв. Напередодні фестивалю KyivPride український дизайнер випустив колекцію на підтримку ЛГБТ.

Український бренд Кістки Омелі Omelya T-dress представив капсульну колекцію футболок з райдужної написом RELAX. Таким чином дизайнер хотів привернути увагу до обмеження свобод сексуальних меншин в Україні та закликати людей не соромитися бути собою.