У 2017 році найбільше злочинів було скоєно в Деснянському районі Києва.

Як повідомляє поліція, на кінець листопада в столиці скоїли близько 10 000 правопорушень. У лідерах Деснянський район, тут 9564 злочинів, з них розкрито 1783. Найменш кримінальним районом виявився Подільський - 2514 скоєних злочинів, 1176 розкритих.

Тяжких злочинів найбільше на лівому березі. Найбільше вбивств зафіксовано в Дарницькому районі Києва - 17 випадків; більше зґвалтувань - в Деснянському і Шевченківському, по 3 випадки в кожному; більше випадків нанесення умисних тяжких тілесних ушкоджень - в Деснянському районі, 27 випадків.

За розбоями лідирує Солом'янський район - 80 випадків, пограбувань - в Дніпровському, 594 випадки; найбільше крадіжок - в Деснянському районі, 5016 випадків; найбільше крадіжок з квартири - в Дарницькому районі, 734 випадки; більше кишенькових крадіжок - в метрополітені, 569 випадків; більше випадків шахрайства - в Шевченківському районі, тисячу чотиреста п'ятьдесят чотири випадки; більше хуліганства - в Голосіївському районі, 66 випадків; всього незаконних заволодінь транспортними засобами - в Дарницькому районі, 243 випадки.

Популярні новини зараз
Українцям можуть "заморозити" пенсії: на яких підставах та як відновити виплати Заплатять у 8 разів більше: українцям перерахували доставку газу Кому за 70: всі пенсійні доплати, які мають отримувати українці цієї вікової категорії Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів
Показати ще

Вбивство в Києві

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в ніч на середу, 20 грудня, в поліцію Кривого Рогу надійшов виклик. Невідомий повідомив, що в Інгулецькому районі знайдено трупи двох жінок.