Скандальний ректор київського медичного вишу імені Богомольця Катерина Амосова більше не керівник навчального закладу. Міністерство охорони здоров'я звільнило її з посади.

Про це стало відомо в понеділок, 2 квітня.

Відповідне розпорядження міститься у наказі МОЗ, який підписав держсекретар міністерства Артем Янчук 30 березня.

Катерина Амосова в понеділок уранці, за даними "Інтерфакс-Україна", підписала відповідні документи щодо того, що вона ознайомлена з наказом.

Популярні новини зараз

Олена Зеленська розповіла про домашнє насильство: "Сама винна, говорила зайве"

Сумська благає українців про допомогу: лишилася на вулиці, осиротіла

Могилевська скинула не тільки вагу, але 20 років віку – виглядає як дівчинка

На Прикарпатті анорексія звела в могилу 19-річну дівчину: "Важила 29 кілограмів"

Показати ще

Згідно з текстом наказу, К.Амосову буде звільнено з посади ректора університету 16 квітня через невиконання умов контракту.

Вона зазначила, що наказ про її звільнення університет отримав у п'ятницю ввечері.

Нагадаємо, 20 лютого міністерство відсторонило від посади Катерину Амосову на час службової перевірки.

Нагадаємо, навколо престижного медичного вишу розгорівся гучний скандал. Міністерство охорони здоров'я звинуватило Амосову в зриві ліцензійного інтегрованого іспиту "Крок-1" для студентів стоматологів. "Призначена МОЗ комісія не змогла довести "порушення"з боку ректора, міністерство тричі (!) всупереч існуючим правилам, усуває Амосову К.М. від виконання обов'язків, дезорганізовуючи діяльність університету і схиляючи Амосову до дострокової безпідставної відставки.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Національний медичний університет ім. Богомольця вже декілька років на практиці запроваджує реформу медичної освіти ,в той час як МОЗ лише оперує гаслами.