Колектив Національного медуніверситету ім Богомольця звернувся до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням звернути увагу на неправову діяльність МОЗ і припинити переслідування ректора НМУ Катерини Амосової.

У заяві говориться, що з кінця 2017 - початку 2018 рр. стосовно НМУ і ректора Амосової почалася кампанія з дискредитації, до якої приєднався МОЗ.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я звинуватило Амосову в зриві ліцензійного інтегрованого іспиту "Крок-1" для студентів стоматологів. "Призначена МОЗ комісія не змогла довести "порушення"з боку ректора, міністерство тричі (!) всупереч існуючим правилам, усуває Амосову К.М. від виконання обов'язків, дезорганізовуючи діяльність університету і схиляючи Амосову до дострокової безпідставної відставки", - йдеться в листі.

Під листом поставили підписи: голова наглядової ради - голова комітету Нацпреміі імені Шевченка Юрій Щербак, митрополит УПЦ КП Димитрій, директор інституту нейрохірургії імені Ромоданова Євген Педаченко та директор Київського драмтеатру на Подолі Віталій Малахов.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я 20 лютого відсторонило Амосову від керівництва НМУ ім. Богомольця. Сама ректор називає причиною свого відсторонення тиск з боку Міністерства охорони здоров'я і зокрема Центру тестування.

Популярні новини зараз

Діана Шуригіна злила пікантний архів - обережно, занадто спекотні пози: "Як підзаборна..." 

Найпереробленіша з "Пацанок" Покрищук показала натуральну "красу" до операцій: "Впізнали жінку?"

Замість Нікітюк на роль Холостячки запропонували колегу Мішиної, українки красуню не оцінили: "Не вписується"

Льоша Тригубенко вперше після "Холостячки" з'явився з дівчиною: блондинка з великими очима

Показати ще