Столичний Труханів острів, який є заповідною зоною, незаконно захопили і побудували розважальний комплекс.Як повідомляє портал Рoliteka, про це повідомляє прес-служба київської прокуратури.

"У ході досудового розслідування встановлено, що столичний підприємець, не маючи ніякого правовстановлюючого документа, самовільно зайняв понад 20 соток землі на території пам'ятки ландшафту місцевого значення "Історичний ландшафт Київських гір і долини р. Дніпра" і розмістив на ній розважальний комплекс", - повідомляють правоохоронці.

Бізнесмену повідомили про підозру за статтею 197-1 ч. 2 "Самовільне зайняття земельної ділянки особливо цінних земель".

Популярні новини зараз
Поворознюк емоційно висловився щодо війни і особисто Володимиру путіну: "Х*йло ти кончене" Воєнний стан в Україні: юрист Олександр Моргун пояснив, за яких умов його скасують "Впливає на прийняття рішень": колишній британський шпигун розповів про загадкову хворобу путіна Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Київський заповідник з висоти пташиного польоту


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що клан Януковича вкрав одну з головних українських святинь.