Найпопулярніший ресторан світу не витримав українських реалій

поділитись
Відомий фаст-фуд скорочує свої локації в Україні

Один із закладів mcdonald's в Києві припинило своє існування. Компанія заявила про закриття одного з популярних місць для дозвілля киян і гостей міста.

Підприємство з іноземними інвестиціями "МакДональдз Юкрейн Лтд." Розвиває в Україні американської мережі ресторанів швидкого харчування mcdonald's. Днями міжнародна компанія заявила про закриття одного із закладів. Біля станції метро "Печерська" в Києві на вулиці Лесі Українки, 26 більше не буде функціонувати один з ресторанів.

Виявилося, що таке рішення було прийнято через завершення дії договору оренди приміщення. У компанії заявили, що запропонована нова орендна ставка була економічно невигідною для mcdonald's. Такий коментар дав керівник відділу зв'язків із громадськістю компанії "МакДональдз" Анастасія Зражевська агентству "Інтерфакс-Україна".

Як повідомляється в компанії, останній робочий день ресторану на вулиці Лесі Українки був 10 квітня 2018 року. Після закриття цієї локації, працівники закладу були переведені компанією mcdonald's в інші ресторани мережі по Києву.

Перший ресторан швидкого харчування mcdonald's в Україні було відкрито 24 травня 1997 року. Розвитком мережі займається ПІІ "МакДональдз Юкрейн Лтд." І на даний момент вона щодня обслуговує близько 350 тисяч відвідувачів, а штат працівників складає близько 7,5 тисяч осіб.

Рекордним за кількістю відвідувань мережі mcdonald's в Україні став 2016 рік. Тоді його гостями стали близько 85 мільйонів чоловік.

Одного разу ресторан довелося закрити через погрози:

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.иа"вперше пішов на таке заради жінок. В честь міжнародного жіночого дня всесвітня мережа фаст-фуду змінила свій логотип. Компанія перевернула свій логотип на честь свята.

Автор матеріалу: 
Кристина Бурдюгова
Теги: 
McDonald's, закриття, Київ
Вибір редакції, Техно
21.04.2018
На місці події працювала слідчо-оперативна група і вибухотехніки
0
0
16:10 21.04.2018
В результаті вибуху ніхто не постраждав
0
0
14:07 21.04.2018
Нещодавно у Кривому Розі сталась жахлива ДТП
0
0
13:58 21.04.2018