В районі київського залізничного вокзалу, поблизу ТЦ "Ультрамарин" вже давно облаштувалися, попри невдоволення місцевих мешканців та численні скарги, цілі натовпи ромів. Табір нараховує приблизно 300 осіб, якщо не більше. Все б нічого, аби вони нікому не заважали. Та занадто емоційна натура вкотре дала про себе знати і підкинула зайвих проблем киянам.

Як йдеться на каналі "ХК" у Telegram, днями частина поселення з криками кинулися на звичайних перехожих. Помітивши таку величезну купу ромів, люди намагалися втекти.

Жорстокість - норма?

Киянка Юлія розповіла, що врятуватися, на жаль, встигли далеко не всі – приміром, її сину запустили пляшкою у голову. Хлопця буквально "вимкнуло" в секунді, прийшов до тями у калюжі власної крові і цілковитому нерозумінні, що ж сталося.

Саме в цей час над ним стояв худорлявого виду чоловік, циганської зовнішності:

Популярні новини зараз
В Україну завезли небезпечну броколі, просочену отруйною речовиною: у магазинах дивіться в обидва У липні пенсіонери отримають на 1000 гривень більше: якім категоріям пощастить За обмін 100$ з українців здеруть 1100 гривень: жорстке попередження від Нацбанку Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

"Ти теж із ними?", - звернувся до хлопця він, і не дочекавшись жодної відповіді, вдарив його пляшкою по голові вдруге.

Постраждалого довелося терміново госпіталізувати, наклали 7 швів. Ось так тепер виглядає хлопець:

Але табір із 300-т циган досі спокійно стоїть собі в привокзальному районі Києва, хто буде відповідати за безлад, ніхто не знає.

Скаржаться на безлад біля вокзалу і інші користувачі соцмереж:

"Мене сьогодні натовпом затиснули в проході, в сторону Гайдара і Жилянської. Мене і ще двох мужиків, людей 20-25 циган. По кишенях нишпорили як по бульвару, пощастило що все в рюкзаку було. Якщо що, це біля вокзалу. Якщо на нього дивитися, то в ліву сторону йти ", - попереджають в коментарях.

Дивіться: як працює циганський гіпноз?

Циганські поселення на чужій землі

Втім, це не єдиний неприємний інцидент за участю ромів протягом останнього часу. Наприклад, близько тижня тому у національному природному парку "Голосіївський" вони спорудили землянки, знищили рослини та засмітили довкілля відходами.

Скаржаться на безлад біля вокзалу й інші користувачі соцмереж:

"Мене сьогодні натовпом затиснули в проході, в сторону Гайдара і Жилянської. Мене, і ще двох мужиків, людей 20-25 циган. По кишенях нишпорили як по бульвару, пощастило що все в рюкзаку було. Якщо що, це біля вокзалу. Якщо на нього дивитися, то в ліву сторону йти", - попереджають у коментарях.

Працівники парку скаржилися – цим людям ніби й "закон не писаний", адже вони силоміць захопили частину 122-го лісового кварталу. Потім роми напали на на працівників служби державної охорони ПЗФ та активістів, які спробували потрапити на самозайняту територію, і закидали їх камінням, цеглою та іншими предметами.

Керівництво парку зверталося до поліції, двічі телефонували, але залишилися без підтримки. Такі циганські містечка давно завдають клопоту не тільки киянам, а й мешканцям інших міст, та як вирішити ситуацію, ні влада, ні копи поки що не говорять.

Дивіться: У Києві близько 300 циган заполонили залізничний вокзал

Як повідомляв портал "Знай.ua", у центрі Ужгорода на вулиці Корзо жителі міста спостерігали за неприємним інцидентом. 11 травня близько 22-30 вечора, на вулиці Корзо малолітні роми почали чіплятися до туриста: постійно смикали за одяг, залазили до кишені, намагаючись щось поцупити.