Зіркою соціальних мереж, на щастя, можуть стати не лише дівчата модельної зовнішності, якими практично кишить весь Instagram.

Українці вже давно захоплюються звичайною 77-річною бабусею Анастасією Шевченко. Ця неймовірна жінка прославилася своєю любов'ю до літератури, але пенсія у старенької замала, аби купувати книги.

Тому зазвичай вона приходить у спеціалізований відділ магазину, найчастіше – на Одеській площі, і вже 10 років поспіль читає стоячи.

Підозрюють, що у неї не надто хороші стосунки із дітьми, тому у такий спосіб ще й намагається подолати самотність. Уродженка Черкаської області приїхала до столиці ще у 15 років, була відомою балериною і працювала в оперному театрі.

Популярні новини зараз
Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще

"Танцювала лебедя, наречених. Дві-три ролі стоять. Решта – масовка. Прокляті пуанти! М'язи стільки років були в напрузі, а потім я різко перестала танцювати - і почали відмирати судини. Тепер тільки стояти можу. Хто після пенсії пішов викладати або в тренери, ті ще нормально себе почувають. А я після балету калікою стала. Пуанти досі в кошмарах сняться ", - зітхає жінка.

Шлюб виявився невдалим, адже заради мистецтва неодноразово доводилося жертвувати родиною. Усиновила пізніше - хлопчика і дівчинку. Зараз їм 31 і 33 роки. Як кажуть сусіди, "нічого путнього" з них не вийшло, схильність до алкоголізму давалася взнаки.

Але якби там не було, таких бабусь, ймовірно, одна на мільйон. Тому в коментарях кияни радять із розумінням ставитися до незвичайної жінки, якщо колись зустрінете її в одній із книгарень міста.

Дивіться: які книжки полюбляють читати сучасні українці?

Як повідомляв портал "Знай.ua", незвичайний хлопчик влаштував фурор на Тижні Моди.