Журналісти виявили, що так звана книга депутатки російської Держдуми Наталії Поклонської "Відданість вірі й Батьківщині" є збіркою скопійованих без дозволу нарисів та інтерв'ю інших видавництв.

Про це повідомив журналіст і блогер Ілля Шепелін в Twitter.

"Присутніф на презентації т.зв. книжки Поклонский. Книжка складається з інтерв'ю з нею. У журналістів видавець дозволу не питав, про що розповіла Марина Ахмедова з Російського репортера. Поклонська на питання про це відповіла, що не знає, хто така Марина АХМАТОВА" , - написав він.

У день зустрічі Поклонської з читачами її "книги" Марина Ахмедова опублікувала на своїй сторінці в Facebook пост, в якому дивувалася, що її нарис про Поклонську публікується в книзі без відома автора. Вона зазначила, що справа не в тексті, який їй " сто років не потрібний", а втому, що журналістка не хоче бути присутньою в книзі з такою "прекрасною назвою"

"Юрист Поклонська виявилася вище того, щоб запитати у авторів і видавництв дозволу.У всякому разі, у мене його ніхто не питав. У редакції – теж", - написала Ахмедова.

"А видавництво "Книжковий Світ", яке опублікувало цю книжку, теж, мабуть, не вважало за потрібне повідомити досвідченому юристу Поклонській, що брати чужі тексти без дозволу не можна. Текст цей мені і сто років не потрібний. Але питання - чи хочу я бути присутньою в книзі з прекрасною назвою "Відданість вірі й батьківщині?" А я не хочу", - резюмувала журналістка.

Популярні новини зараз
Не пустять за кордон, відберуть авто та заборонять полювати: які покарання загрожують боржникам аліментів Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..." Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Журналіст Олексій Ковальов також додав, що вступ даної книги було скопійовано з "Вікіпедії", а решта - скопійовані матеріали інших людей.


Про те, чому ця книга була написана і чим небезпечна Поклонська - ділиться політичний публіцист і журналіст Матвій Ганапольський.

Як повідомляв портал "Знай.ua", в Росії засумнівались в психічному здоров'ї Поклонської – її назвали людиною "сумного стану душі та розуму".