Депутата російської Держдуми Наталію Поклонську на її ж батьківщині назвали людиною "сумного стану душі та розуму".

Принаймні, так заявляє директор канцелярії глави Російського імператорського дому Олександр Закатов. Мова йде про ідею депутат відмовитися від так званого ордену "За збереження миру на Кримській землі":

"Що можна сказати про людину, яка відзначена почестями за возз'єднання Криму з Росією, а відмовляється від цієї почесті через незгоду з приводу методології відстоювання правди у фільмі? Це просто насмішка. Той метод, яким Поклонська боролася з "Матільдою", м'яко кажучи, нерозумний. Імператорський дім дав негативну оцінку цьому фільму, в цьому ми солідарні з РПЦ. Фільм блюзнірський, але забороняти його сенсу немає", - зазначив Закатов.

Більш того, він особисто запропонував Поклонській повернути орден публічно, у присутності журналістів:

Популярні новини зараз
ПриватБанк попередив власників кредитних карток про зміни: набули чинності нові умови ПриватБанк встановив новий ліміт на зняття готівки: яку максимальну суму видають банкомати Вже відомі ціни на електроенергію для населення: чого чекати від платіжок Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

"Я був би готовий як директор канцелярії вислухати її виступ, висловити свою позицію, пояснити, як була справа. Але вона, звичайно, на це не піде, тому що буде виглядати дуже безглуздо…вона потрапила під вплив похмурих сил, які вселяють їй помилкові ідеї. Ми бажаємо пані Поклонській якнайшвидшого одужання ".

Дивіться: Поклонська сконфузилася незнанням географії

Як повідомляв портал "Знай.ua", Поклонська прокоментувала заборону серіалу "Свати".