Не встигло надворі потеплішати, як у столичних будинках вже почали вимикати тепло. Так уже півтисячі багатоповерхівок відімкнули від опалення.

Про це повідомили представники "Київенерго" на сторінці в Facebook.

Вимкнення опалення розпочалось у вівторок, 3 квітня.

За повідомленням "Київенерго" від централізованого опалення відключено близько 500 столичних будинків, а також центральний офіс "Нафтогазу України".

Відзначається, що юридичні особи можуть подати заявку на відключення від теплоносія в будь-який час. У той же час масове відключення столичних будинків від централізованого опалення компанія почне після розпорядження Київської міської держадміністрації про завершення опалювального сезону.

Нагадаємо, українців попередили про чергове підвищення вартості газу. Щоб отримати чергову фінансову підтримку від Міжнародного валютного фонду, Україні необхідно виконати чималий список вимог, одна з яких - введення абонентських плат на газ і опалення.

Синоптики у свою чергу заспокоюють українців, прогнозуючи довгоочікуване тепло. Вже до наступних вихідних температура повітря перевищить +20 градусів. Тому можна сміливо вимикатиопалення в будинках.

Як економити на золтій комуналці. Поради експертів

Як повідомляв портал "Знай.ua", зовсім скоро в українських багатоповерхівках поголовно встановлять лічильники на тепло і воду. Йдеться про будинкові лічильники, за показниками яких і потрібно буде оплачувати комуналку. Відтепер будемо платити за новими правилами, а тому цифри у платіжках ростимуть і хочеш не хочеш, але фактично платити доведеться ледь не за свого сусіда.

У квітня 2018 на українців чекає чимало змін в різних сферах. Так, наприклад боржників за кредитами в квітні внесуть до єдиного реєстру, яким зможуть користуватися всі банки. А частину тих, хто мав субсидії, позбавлять можливості знову її отримати. Точну цифру тих, кого можуть "відсіяти", чиновники не називаю. За підрахунками економістів, в результаті зростання доходів може виявитися, що право на знижку від деражви втратить кожна п'ята сім'я.