У Києві під час проведення Операції Об'єднаних Сил на Донбасі заборонили феєрверки, салюти і використання інших піротехнічних засобів. Офіційна заборона була встановлена Київрадою.

Відомо, що дане рішення по столиці було прийнято у зв'язку зі зміною формату операції. Тобто завершенням АТО і початком ООС. Використання феєрверків порахували морально неприйнятним в такий важкий для країни час.

"Усвідомлення того, що проведення розважальних заходів з використанням піротехнічних засобів у той час, коли в Україні проводяться заходи щодо забезпечення нацбезпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації, коли наші співвітчизники продовжують гинути, захищаючи Батьківщину від окупантів, є морально неприйнятним і викликало необхідність у підготовці цього рішення", - повідомляється в офіційному документі.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" захоплений Росією східний регіон України повернути не вдасться, але від цього агресія противника і кількість провокацій на Донбасі не зменшаться.

Популярні новини зараз
Безліч країн вибухнули ненавистю до росії: всі згадали про смерть і страждання, які сіють окупанти Ось таким був дідусь "Запорожця": рідкісні кадри унікального прототипу із кузовом незвичайної форми Громадський транспорт обійдеться дорожче: українцям офіційно підвищили тарифи Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще

Відповідну заяву під час офіційного візиту в Україну зробив спецпредставник Держдепартаменту США Курт Волкер.

За його словами, Україні слід робити ставку на надання летального зброї, адже тільки так можна спробувати повернути світ, принаймні частково. Але це станеться тільки тоді, коли бійці ЗСУ будуть здатні витримати тиск на свої позиції. Інакше – це стане "запрошенням для ворога":

"А постачання такої зброї дадуть Росії чітко зрозуміти: вам не отримати більшого, не заплативши за це високу ціну. Звичайно, українці не зможуть повернути територію, вже захоплену Росією. Росія занадто сильна. Але ціна подальшого наступу для Росії вже виросла, і буде зростати ще більше", - підкреслив Уолкер.