Софіївська площа після новорічних святкувань більше нагадує смітник, аніж центр столиці.

Натовп киян та гостей міста тут подекуди залишав пляшки з недопитим алкоголем, просто посеред вулиці. Навіть до найближчого контейнера, мабуть, донести виявилося надто складно - поведінка навряд чи дотягує до європейського рівня.

І поки ще попереду ціла низка вихідних днів, комунальникам буде чим зайнятися.

Дивіться: Новий рік 2018, Київ святкує

Як повідомляв портал "Знай.ua", з'явилося відео про те, як зустріли Новий рік у різних країнах світу.

Популярні новини зараз
Додаткові 650 грн: кому виплачуватимуть пенсії з надбавкою Ризик зберігається: в "Укренерго" дали прогноз щодо відключень світла ДПА повертається: кого з учнів тестуватимуть першими В Україні по-новому встановлюватимуть тарифи на світло: у Кабміні озвучили нове рішення
Показати ще