Доки ми лише готуємось до найважливішої події сьогодні, у деяких країнах вже живуть у 2018 році. В мережі показали, як у світі вже зустріли Новий рік.

Одними з таких країн є Австралія та Нова Зелландія. Там Новий рік зустріли грандіозним шоу феєрверків. Близько мільйона людей зібралися в Сіднеї, щоб зустріти свято під салют.

Відео, про те, як феєрверки запустили над мостом Харбор і Оперним театром на момент публікації вже зібрало майже 15 тисяч репостів, а кількість переглядів наблизилося до мільйона.

Популярні новини зараз
Чому українці платять за світло втричі більше: за це питання серйозно візьмуться Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще

Новий рік в Австралії

Першими Новий 2018 рік у світі зустріли жителі острова Кірітіматі, які входять до складу островів Різдва (Республіка Кірібаті), а також жителі міста Нукуалофа (столиця Королівства Тонга).

Як святкують у Новій Зелландії

Новий рік у Новій Зеландії

Нова Зеландія вже зустріла 2018 рік. Happy new year, New Zealand!

Posted by hromadske.ua on Sunday, 31 December 2017

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", астрологи розповіли, що потрібно встигнути зробити у році, що минає, аби не зіпсувати собі свято.