Озброєні люди в масках: в мережу потрапило відео розгону ромів у Києві

поділитись
На кадрах можна розгледіти націоналістів, які переслідують ромів

У мережі оприлюднили відеокадри розгрому ромського табору на Лисій горі в Києві.

Про це повідомляє Lb.ua.

На кадрах видно, як ромські батьки з дітьми біжать від молодих людей в масках і без масок. Ті кидають в ромів камені і пшикати газовими балонами. Чути, як роми звуть на допомогу правоохоронців.

Очевидець подій сказав, що поліцію викликали, правоохоронці приїжджали на місце підпалу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 21 квітня члени націоналістичної організації С14 розібрали і спалили табір ромів на Лисій горі в Києві. Активіст організації С14 Сергій Мазур заявив, що роми покинули Лису гору "після переконливих законних аргументів".

Дивіться: Розгром табору ромів у столиці

Як повідомляв портал "Знай.ua", роми в Києві систематично грабують людей за відпрацьованою схемою, використовуючи при цьому дітей. Дивно, що їх "маєток", в якому вже все нажите і обжито, на центральному залізничному вокзалі столиці, поліція зовсім не помічає.

Також портал повідомляв про те, що в Києві під час погрому і спалення табору ромів на Лисій горі поліція порадила постраждалим виїхати з міста. Крім цього, правоохоронці заперечують факт заяви про злочин, повідомляють на офіційному сайті правозахисної організації Amnesty International.

"Принаймні один з ромів викликав поліцію і дочекався приїзду патрульного автомобіля. Поки роми ховалися біля гаражів, співробітники поліції підійшли до їхнього табору, де виявили гарячі намети. Повернувшись до ромів, співробітники поліції повідомили їм, що все горить, і порадили швидше їхати з Києва. Наступного дня поліція заявила, що до них не надходили заяви з приводу погрому, і, відповідно, вони не можуть прокоментувати інцидент", ― заявили в Amnesty International Ukraine.

Автор матеріалу: 
Ирина Дождева
Теги: 
роми, табір, Лиса гора, пожежа
Вибір редакції, Суспільство
14.08.2018
Ця ситуація значним чином вплинула на роботу однієї з станцій
0
0
19:37 14.08.2018
Відповідна петиція зареєстрована на сайті Київської міської ради
0
0
15:07 14.08.2018
Три станції метро будуть працювати з обмеженням
0
0
14:45 14.08.2018
Тікати від нього немає сенсу. Агресивну тварину зупинить хіба що газовий балончик
0
0
13:45 14.08.2018
На "липових" медичних довідках зазначають псевдо клініки, а з "оперативними" водійськими посвідченнями є ризик потрапити за ґрати
0
0
11:32 14.08.2018