Поблизу магазину "Емпоріум", розташованого на столичній вулиці Грушевського, зібрався невеличкий мітинг.

Як повідомляє портал lb.ua, учасники ації вирішили провчити власника закладу за стерті графіті, які намалювали в часи Євромайдана.

Помста за графіті. LIVE!!! Активісти зібралися під стінами елітного магазину на Грушевського, який позбувся історичних графіті з часів Майдану. Графіті протрималися на стінах 3,5 року і охоронялися Законом, бо були внесені до переліку історичних пам'яток. У 2014 активісти зобразили їх під час Кривавих протистоянь на Грушевського. Тарас Шевченко, Леся Українка, Іван Франко були представлені в балаклавах. Вважалися символами боротьби за свободу.

Posted by Іван Гребенюк on Sunday, 3 September 2017
Деякі з активістів написали на вітринах різні написи, наприклад, "Тут був Майдан, і він буде вічно", "Повага до історії", "Нас не зітреш" і багато іншого. Крім того, на вході до закритого магазину підпалили шини.

Posted by Vitaly Chervonenko on Sunday, 3 September 2017
За інформацією місцевих ЗМІ, продавщицю, яка намагалася перешкодити активістам закидали яцами. Вікна магазину розбили камінням.

Ветеран АТО та громадський активіст Дмитро Різниченко в соціальній мережі facebook закликав усіх небайдужих підключитися до протесту.

"Сьогодні о 15-00 збираюся заглянути в цю крамницю, і запитати у того торговця меблями, чому він знищив нашу історичну пам'ятку. Я йому написав у фейсбук, але він коментарі потер. Отже, потрібно зайти особисто. Хто зі мною о 15? Підходьте на грушу. P. s. Беріть камені, фарби для графіті, і хороший, с**а, настрій",", — написав він.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", у мережу просочилося "пояснення" власника магазину, якого звинувачують у події.