Екс-нардепа і поховають відомого українського дисидента Левка Лук'яненка поховають на Байковому кладовищі в Києві. Про це розповів друг покійного і український письменник Володимир Яворівський в Facebook.

"Нарешті дружина Лева Надія прийняла остаточне рішення: у понеділок (9 липня, - прим. ред) з Левком можна попрощатися в його домі, в селі Хотів. Відспівування у Володимирському з 12:30 по 13:30. Похорон на Байковому", - пише Яворівський.

Відомий український дисидент і співавтор акта "Про Незалежність України" Левко Лук'яненко пішов із життя через ускладнення, які викликав інсульт.

Саме з цієї причини легендарний українець потрапив у "Феофанію". Про це стало відомо завдяки сюжетом одного з українських телеканалів.

Популярні новини зараз
Українцям заборонили, а собі замовляють новенькі: держоргани обурили тендерами на кондиціонери Натільний хрестик може приховувати небезпеку: коли варто насторожитися Українці вимагають знизити тариф за електроенергію: людям навіть їсти не приготувати Суд відмовив українцеві в опікунстві над батьком з інвалідністю, хоча проблем не мало бути
Показати ще

Дивіться: що відомо про батька Незалежності

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" український дисидент і один з авторів акту "Про Незалежність України" Левко Лук'яненко помер від наслідків інсульту. Саме тому він напередодні потрапив в реанімацію у "Феофанії", передають українські телеканали.

Дружина Героя України Надія Лук'яненко також розповіла, що її чоловік давно мав проблеми зі здоров'ям і перехворів на лейкоз. Пізніше Лук'яненко мав проблеми з тромбами і лейкоцитами. Зазначимо, 24 серпня Лук'яненко виповнилося б 90 років.

Народився видатний українець 24 серпня 1928 року в селі Хрипівка на Чернігівщині.

В кінці 1944 року його відправили школи в райвійськкомат для двотижневого військової підготовки, звідки забрали до лав Червоної Армії, незважаючи на вік, бо не зміг надати довідку про рік свого народження.