Зійшла з потяга і на місці народила

17 квітня, у вівторок, на залізничній станції "Дарниця" у Києві жінка народила дитину.

Цю інформацію повідомляє "Магістраль".

Відомо, що вагітна жінка зійшла з потяга № 777 Шостка-Київ, як раптом у неї почались перейми. Працівники станції почали бити на сполох. Вони оголосили, що з електрички зійде вагітна, у якої відійшли води.

Чергова по вокзалу Яна Якименко розповіла, що саме вона мала зустріти вагітну.

"Її повинна була зустріти я, тому що лікар в цей час приймала важку пацієнтку в медпункті. Ніхто і подумати не міг, що все буде так швидко. Ми викликали "швидку", а я побігла на платформу", - говорить жінка.

Популярні новини зараз

"Холостяка" Заливака запідозрили в пластиці, Анна Богдан поруч не врятувала: "Вставив імплант?"

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

"Лосини вп'ялися прямо туди": дружина Джастіна Бібера засвітила свій "чебурек"

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Показати ще

Наталі 41 рік. Спеціально за два тижні до пологів жінка їхала до Києва. Просто в електричці у неї відійшли води і Наталя була змушена зійти з потяга. Чергова допомогла жінці дійти до останньої лавки. Саме на Дарницькому вокзалі, на звичайній лавці, з'явилося на світ дитя. Породіллі допомагала чергова по станції і пасажир з досвідом партнерських пологів.

"Дівчинка народилася маленька, я їй, як змогла, прочистила носик – і дитина почала дихати, не плакала. Поклали дівчинку матері на живіт. За 10 хвилин приїхала "швидка", - згадує Яна Якименко.

Відомо, що Наталя народила третю дитину.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", українські матері мають право на грошову допомогу при народженні дитини. Однак, це не єдиний вид дотацій, які можуть отримати вагітні та молоді матері. Причому, багато хто не знає, на яку саме допомогу можуть претендувати і як її отримати, - пише Politeka.

Перш за все, щоб отримати допомогу на дитину, один з батьків повинен подати відповідні документи в Управління праці та соціального захисту населення.

Також портал повідомляв про те, що у Фінляндії був зафіксований перший випадок, коли офіційно за документами породіллею виступив чоловік. А справа в тому, що молодий батько, який виносив дитини спочатку був жінкою.

У Фінляндії на днях відбувся не перший випадок у світовій історії, коли трансгендер перервав гормональну терапію для того, щоб самостійно виносити і народити власну дитину. Однак це перший зафіксований випадок, коли за офіційними документами народжували людина була чоловіком.