З 1 травня розпочинається підготовка до реконструкції багатостраждального Шулявського мосту. Водіїв попереджають про зміни маршрутів у зв'язку з цим.

Про це інформують представники столичної влади.

Як підкреслили в прес-службі КМДА, для регулювання руху буде встановлено 3 світлофори, перенесено контактну мережу для безперебійного руху тролейбусів та винесено МАФи з радіусу проведення реконструкції.

Орієнтовна тривалість будівництва 17 місяців.

Популярні новини зараз
ПриватБанк роздаватиме клієнтам грошові подарунки: мінімум 150 грн, максимум – 5000 грн Газові прилади доведеться відключити: "Газмережі" застерегли кожного споживача Енергетики проводять рейди по домівках споживачів: кому загрожують серйозні проблеми Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще

На час капремонту зміняться маршрути для руху транспорту. Водіїв просять уважно стежити за змінами та заздалегідь планувати маршрути.

Пішоходи користуватимуться підземними та наземним переходом, де також буде встановлено світлофор.

У Кличка зазначають, що рух проспектом Перемоги відновлять до кінця 2018 року.

Через реконструкцію Шулявського шляхопроводу змінюємо маршрути:

Зокрема, рух по вул. Олександра Довженка – вул. Вадима Гетьмана (в бік Караваєвих Дач) відбуватиметься по вулицях: Антона Цедика (вул. Ежена Потьє), Петра Нестерова з виїздом на проспект Перемоги (на цій ділянці проспекту Перемоги буде встановлено тимчасовий світлофор), Гарматній, Виборзькій та поверненням на вул. Вадима Гетьмана.

Також вказано, що по вул. Вадима Гетьмана – вул. Олександра Довженка (бік вул. О.Теліги) зберігається існуючий виїзд на проспект Перемоги з можливістю прямого перетину проспекту з виїздом на вул. Олександра Довженка.

Підкреслюється, що на цій ділянці також буде встановлений тимчасовий світлофор. Крім того, зазначається, що односторонніми будуть вулиці Антона Цедика (Ежена Потьє) до вул. Петра Нестерова та вул. Петра Нестерова в напрямку проспекту Перемоги (буде встановлений тимчасовий світлофор).

Також у МВС нагадають, що тролейбусний рух з боку Севастопольської площі по вул. Вадима Гетьмана, матиме кінцеву зупинку "Індустріальний міст". З боку вул. О. Теліги по вул. Олександра Довженка - "Івана Гонти".

Як раніше повідомляв "Знай.ua", з п'ятниці, 27 квітня, в Києві воістину почнуться справжні "веселощі2. Зокрема на дорогах. А все чому? А просто комунальні служби починають капітально ремонтувати Набережне шосе і "втомлений" Шулявський міст, так що рух у цих районах буде частково обмежено. І чекати всього-нічого: розторопні столичні роботяги обіцяють киянам результат вже через півтора року. Так, ми нічого не переплутали.