Творча група, що знімає фільм "Чорний квадрат" про видатного українського художника, зробила несподіване й сенсаційне відкриття: відомості про місце народження Казиміра Малевича у Києві, зазначені у всіх енциклопедіях, виявилися помилкою.

У столиці не тій вулиці присвоїли ім'я художника Казимира Малевича, повідомляє "Київ вечірній".
У всіх енциклопедіях вказано, що художник народився на вулиці Бульонской, 15, перейменованої в його честь в 2012 році. Однак, коли творча група звернулась до київського архів, щоб переглянути документи, то виявилось, що садиба його тітки Марії Оржеховська, де проживав авангардист, перебувала на вулиці Жилянській. Зараз на її місці розташовані офіс "Київенерго", комплекс "Дипломат-хол" і будинок 1970-х років.

Помилка з місцем народження Малевича виникла через сестру художника Вікторію Северинівну, здоров'я якої було не в кращому стані і вона, показуючи місця, пов'язані з Казимиром Малевичем, помилково вказала не той будинок.

Картина Малевича "Сестри":

Популярні новини зараз
Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців І світло буде, і заплатимо менше: українцям підказали, як зменшити суми у платіжках
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", батьки Малевича відкрили у ньому здібності до малювання і в 16 років, він вступив до Київської художньої школи Миколи Мурашка.