Черговий шокуючий випадок стався у самому серці Києва, який неприємно вразив і киян, і гостей міста. Очевидці за фільмували, як просто посеред газону біля відпочиваючих з дітьми жіночка зручно примостилась справити потреби, навіть не шукаючи туалет.

Відеоролик опублікували на Telegram-каналі "ХК".

Камради, якщо кому закортить відлити, то не соромимося. В САМОМУ центрі столиці це можна робити прямо на газон. Відчуваю, що якщо все місто залити г..ном, поліція і не почешеться", - прокоментували автори посту.

На відео видно, наскільки людей шокував цей вчинок. Однак ніхто не зробив зауваження знахабнілій та безсоромній. Крім того і поліції на горизонті також не видно.

Популярні новини зараз

Американка кинулась в пащу жижаку: рятувала найдорожче

Сергій Лазарєв відмовився від весілля з Ані Лорак: "Я абсолютно щасливий..."

Піраміда Хеопса розкрила таємну кімнату, навіть Гаррі Поттер туди не пішов би: неймовірні кадри

Раміна вперше зізналася, чому втекла від Козловського перед весіллям: "Це бісить!"

Показати ще

Дивіться: На що перетворили центр Києва. Поліція навіть не реагує

Нагадаємо, росіянам порадили підтиратися "долонькою". Російський виробник туалетного паперу "З Набережних Човнів" відкрив  сторінки в соцмережах, де відповідає на найбільш болючі запитання підписників. Виробник також розповів, яку оптимальну довжину туалетного паперу потрібно відривати.

Як повідомляв Знай.ua,  нові екологічні, але нічим не приховані від поглядів перехожих пісуари з'явилися на вулицях Парижа, викликавши обурення місцевих жителів. Особливе обурення викликав яскраво-червоний "урінуар", встановлений неподалік від Собору Паризької Богоматері на острові Сен-Луї, де чоловіки можуть справляти потреби просто на вулиці на очах у людей.

Також Знай.ua писав, що зголодніла сімейна пара з Східного Йоркшира вирішила заскочити в McDonald's, щоб по-швидкому перекусити. Але пообідати їм так і не вдалося, їм завадили передчасні пологи. Жінка народила прямо в туалеті ресторану.