Російський виробник туалетного паперу "З Набережних Човнів" відкрив  сторінки в соцмережах, де відповідає на найбільш болючі запитання підписників.

Так "ВКонтакте" і Instagram з'явилась детальна інструкція щодо використання їх продукту.

"Наш рада директорів ухвалила рішення про вихід нашого продукту" Туалетний папір з Набережних Човнів "в соціальні мережі. Ось, так би мовити, і наводимо рішення до виконання", - йдеться в першому повідомленні підприємства.

У наступних постах творці продукту відповіли на питання про те, як кріпити рулон без спеціальної втулки і скільки потрібно відірвати паперу для успішного походу в туалет.

"Відомо, що розмір людського серця можна визначити по стислій в кулак долоні. Ось і ми вирішили для ясності інструкції взяти в орієнтир вашу долоньку. Просто випрямити пальці і відірвіть шматок паперу розміром з довжину долоні", - пояснили виробники. Вони також запропонували згорнути папір навпіл заради економії і побажали користувачам приємного проведення часу.

У липні користувачі мережі почали суперечку про правильне положення паперу на утримувачі. Десятки чоловіків залишили гнівні зауваження дівчині в Tinder, яка, на їхню думку, повісила рулон неправильної стороною.

Нагадаємо, нахабство окупантів може шокувати, але російські пропагандисти опустилися на новий рівень брехні з новим фейком про Україну. На цей раз вони розповіли росіянам про те, що українці голодують.

Як повідомляв Знай.ua,  австрійці серйозно обурені поведінкою голови МЗС Карін Кнайсль під час танцю з ватажком донецьких і кримських бойовиків Володимиром Путіним. Нагадаємо, що політики станцювали під час весілля Кнайсль.

Найбільше австрійців обурив реверанс їх головного дипломата перед Путіним. У людей складається враження, що вона опускається на коліна. Про це стало відомо завдяки повідомленням користувачів Twitter.

Також Знай.ua писав, що колись процвітаюче курортне селище Поповка, розташоване в окупованому Криму, починає вмирати: колись сюди приїжджали тисячі туристів, а сьогодні місцеві мешканці змушені розпродавати нерухомість, аби просто не вмерти з голоду.