Широко відомий в Україні та за кордоном, інститут кардіохірургії імені Амосова може припинити роботу через невиплату зарплат.

"Пацієнти консультуються, кардіохірургія показана, але операція неможлива через те, що у пацієнтів немає грошей і пацієнти їдуть додому помирати", - сказала лікар-кардіолог інституту Людмила Пенькова "Інтеру".

Працівники установи рятують життя без виплат і впевненості у своєму "завтра", а багато докторів і навіть цілі бригади вирушили на пошуки нової роботи.

"Ми пояснювали Мінфіну та Моз, що інститути, як державні установи, не можуть існувати тільки за рахунок надання медичних послуг. Їм необхідно базове фінансування. Коли пішли чутки про закриття установи, пацієнтів стало ще більше", - сказав директор інституту Василь Лазоришинець.

Керівники інституту рік домагаються відповіді від уряду. Нещодавно в Кабміні їм пообіцяли погасити заборгованість по зарплаті.

Популярні новини зараз

У Львові помер онкохворий, якого "викинули" з лікарні, медики вразили байдужістю: "Хтось виживає, хтось помирає"

На Хмельниччині батько-нелюд бив струмом однорічного сина, а потім повісив - Україна оніміла від подробиць

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та професора національного університету - їх поважали колеги та студенти

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал Знай. ua, українські інтерни провалили міжнародний тест.