Медики попереджають, що не кожна вегетаріанська дієта безпечна для здоров'я. Є певний тип дієти, дотримуючись якої, можна отримати серйозні проблеми із серцем.

Про це пише журнал Journal of the American College of Cardiology.

Справа у тому, що тривале вживання очищених зерен, які місять багато цукру, загрожує виникненню різних серцево-судинних захворювань.

Такі висновки зробили спеціалісти в ході експерименту, у якому взяли участь 200 тисяч людей. Їх розділили на три групи, кожна з яких сиділа на певній дієті. Перша група харчувалась продуктами як рослинного, так і тваринного походження. Друга – виключно овочі, фрукти та цільні зерна. Третя дотримувалась дієти, яка включала вегетаріанські страви, проте були й оброблені зерна, смажена картопля та солодкі напої.


Ці люди харчувалися за певною програмою понад 20 років. Після опитування піддослідних з'ясувалося, що дев'яти тисяч людей "заробили" собі ішемічну хворобу серця. Найбільш зоровими виявилась друга група учасників.

Популярні новини зараз

"Слуги" знову вляпалися в "еротичний скандал": нардеп обговорював "вчорашнє" з молоденькою помічницею

Тіна Кароль осідлала Горбунова, поки Осадча не бачить: "Краще б так Дана"

У Харкові обстріляли переповнений трамвай - бите скло і крики по всій вулиці

Ексвіагрянку Мейхер-Грановську захейтили за чесне фото: "Їй що, 50?"

Показати ще

Третя група учасників, які вживали смажені овочі, показали гірші результати. У них спостерігались порушення з боку серцево-судинної системи.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", дієтологи пояснили, як базова людська потреба може привести до набирання зайвої ваги.