Лужна дієта може бути корисною, коли в організмі відбуваються запальні процеси, такі як артрит, а також для тих, у кого надмірна вага або у яких є хронічна втома або проблеми з настроєм. Подібна дієта була б корисною для всіх жінок, оскільки вона допомагає зберегти кальцій і приносить користь м'язів, серця і кісткової функції.

Стабільне здоров'я
Лужна дієта була вперше викладена нью-йоркським доктором Вільямом Говардом Сіном в 1907 році. Він вважав, що накопичення кислоти в організмі сприяло збільшенню ваги, втоми і деяких хронічних станів. Наші тіла містять близько 42 літрів рідини, а природний стан цієї рідини лужний. Наш шлунок повинен перебувати в лужному стані для травлення (близько рН 1,5-2,5), оптимальний рН всіх інших рідин в наших тілах повинен бути близько 7,4 для хорошого здоров'я.

Біда в тому, що багато продуктів - м'ясо, кофеїн, спирт і оброблені зерна - дуже кислотоутворюючі. Нирки призначені для виділення зайвої кислоти через нашу сечу, але дієта з високим вмістом сухих, кислотоутворюючих продуктів має тенденцію перевантажувати їх. Потім організм намагається зберегти своє природне лужний стан, забираючи мінерали, такі як кальцій і магній, кісток та інших важливих областей тіла, щоб зруйнувати всю надлишкову кислоту. Результатом надмірно кислої системи є втома, летаргія, мігрень і дуже часто надлишкова вага.

Легкі способи підлужування
Мета для 80/20. Це 80% лужноутворюючих продуктів і 20% кислотоутворюючих. Просто подивіться на вміст мікроелементів своеї страви - там повинна бути невелика частина білка, така як м'ясо, курка, риба, невелика порція зерен, таких як коричневий рис або солодка картопля, а решта складу овочами.
Додайте лимон в їжу. Більшість людей вважають, що цитрусові є кислотоутворюючими, але з точки зору дії, яке вони справляють на вашу систему, лимони і лайми є найбільш лужною продукцією.
Пийте багато води. Пиття не менше восьми склянок на день є наріжним каменем підлужування, так як допомагає змити надлишок кислоти з системи.

Популярні новини зараз
Короткочасні дощі та грози освіжать Україну після спеки, але не усі області: прогноз погоди на 6 липня від Наталки Діденко Після роботи наших танкістів окупанти відмовляються заходити на позиції Марина Боржемська зізналася, чи залишиться назавжди в Ізраїлі з дітьми від колишнього Узєлкова: "Як мало потрібно для щастя" Розповніла Ані Лорак повернулася, але знову промовчала про війну і зганьбилася: "Як дивитимешся в очі?"
Показати ще

Скорочення цих кислоутворюючих продуктів: напої з кофеїном, шоколад, солодощі це небажана їжа, а так само безалкогольні напої, алкоголь, тверді сири, рафіновані вуглеводи і жирне м'ясо.
Ці лужно-утворюючі продукти повинні становити 80 відсотків вашого раціону: зелений чай, трав'яний чай, соєве молоко, сирий, необроблений мед, фруктові соки, більшість фруктів - особливо диня, грейпфрут і ківі, всі овочі, оливкова олія, оливки і льняне масло.

Раніше портал "Знай.ua" розповів про те, що висновки з Університету Кертина, де дослідники вивчають проблему дефіциту вітаміну D, змогли довести, що більшу кількість вітаміну ми можемо отримати, тільки перебуваючи під впливом сонця. Дієти, що містять високий вміст вітаміну D, повинні бути достатніми, щоб доповнити недолік сонячних променів, які існують у деяких країнах. Враховуючи той факт, що два великих яйця мають близько 10 міліграмів сонячного вітаміну, цей продукт лікарі рекомендують вживати у другій половині дня так само.