Скандал в одному з супермаркетів поставив соціальні мережі на вуха: в популярному "Еко маркеті" відвідувачі помітили, як по відкритим товарам бігають гризуни, а ці продукти пропонують людям купувати і їсти.

Фотопідтвердження на своїй сторінці в Facebook публікує спільнота Dtp.kiev.ua. по відкритих коробках печивом на вагу абсолютно спокійно бігає миша і, схоже, нікого з персоналу це не бентежить.

"Перевірено і схвалено мишами. "ЕКО маркет", Радунська, 40я", - говориться в підписі над фотографією.Треба сказати, користувачів ситуація не дуже-то і здивувала: в коментарях люди жартують з цього приводу і відзначають, що, на жаль, подібний треш можна зустріти практично в будь-якому супермаркеті: покупці неодноразово спостерігають за котами, які ходять торговою залою, а в великих маркетах дуже люблять жити птахи, причому їх ніхто не виганяє, а вони ж літають і над відкритим товаром.

Популярні новини зараз

Андрій Джеджула проговорився, чим займається після розлучення з дружиною : "Всіх без розбору"

Олександр Пікалов з "Квартал 95" розповів про "втечу" після народження сина: "Сів у автобус і поїхав"

У коротких шортах і облягаючій майці: MamaRika порадувала шанувальників ідеальною фігурою після пологів

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Показати ще


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як користувачів розлютив "господар життя", який вирішив припаркуватися біля самого входу в супермаркет.