У понеділок, 2 квітня, стало відомо, що новий конкурс на посаду ректора Національного медичного університету ім. Богомольця буде оголошений після проведення всіх процедур звільнення ректора вузу Катерини Амосової та передачі справ.

Про це офіційно повідомив заступник міністра охорони здоров'я Олександр Лінчевський, передає Укрінформ.

"Є певна процедура звільнення, яка буде дотримана. Далі мова буде йти про передачу справ і оголошенні нового конкурсу. Зараз тимчасово виконуватиме обов'язки ректора перший проректор Ярослав Цехмістер. Далі університет повинен вибрати ректора, він в цьому питанні є автономним", - сказав Лінчевський .

У МОЗ також уточнили, що оголошення про нові вибори ректора має бути протягом 7 днів із моменту появи вакантної посади. З цього моменту для прийому документів від претендентів на посаду відводиться термін у два місяці.

Популярні новини зараз

Затоплене село на Прикарпатті перетворилося на болото, поки слуги займалися виборами: швидка не проїде

Тіна Кароль приховувала коханого? Відомий продюсер розкрив карти: "Стали рідними"

Дружина Юрія Ткача застала зірку "Квартал 95" в ліжку в іншою красунею: "Юра, це що?"

Прогноз на зиму 2020-2021 в Україні: синоптик попередив про -24 морозу та снігопади

Показати ще

Нагадаємо, що навколо престижного медичного вузу розгорівся гучний скандал. Міністерство охорони здоров'я звинуватило Амосову в зриві ліцензійного інтегрованого іспиту "Крок-1" для студентів стоматологів. 20 лютого міністерство усунув з посади Катерину Амосову на час службової перевірки.

Призначення комісія МОЗ не змогла довести "порушення" з боку ректора, так що міністерство тричі, всупереч існуючим правилам, усуває Амосову, схиляючи її у дострокову безпідставну відставку.

Також раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що скандальний ректор київського медичного університету імені Богомольця Катерина Амосова більше не керівник навчального закладу. Міністерство охорони здоров'я звільнило її з посади.

Відповідне розпорядження міститься в наказі МОЗ, який підписав держсекретар міністерства Артем Янчук 30 березня. Катерина Амосова в понеділок вранці підписала відповідні документи щодо того, що вона ознайомлена з наказом.

Згідно з текстом наказу, К.Амосову буде звільнена з посади ректора університету 16 квітня через невиконання умов контракту.