В результаті епідемії кору в Києві дітей не допускають до занять у дитсадках і школах без наявності щеплення проти цього вірусу.

Таке рішення ухвалили на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, зазначається в повідомленні прес-служби КМДА.

"В дитячих колективах необхідно провести перевірку дітей на наявність у них щеплень проти кору", - заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Також він зазначив, що у столиці ще не оголошено карантин, але вже введена профілактика строком на 21 день з метою недопущення епідемії кору.

"Органи виконавчої влади, підприємства, установи, організації і навчальні заклади будуть працювати в режимі посилення профілактичних заходів", - розповів Поворозник.

Популярні новини зараз

21-річну породіллю акушери облили крижаною водою і побили: "За вами ніхто мити підлогу не буде..."

Українці знайшли двійника Кузьми Скрябіна, як дві краплі: "Так схожий, і зовнішнє і гумором"

Леся Нікітюк "затягла" на проєкт "Пара на мільйон" подружку Віки Маремухи і Ані Суліми з СМПУ: мама чотирьох дітей і розлучення

Українці зраділи, що на місці Тіни Кароль в шоу "Голос країни" опинилася Оля Полякова: "Тільки вперед"

Показати ще

Установам рекомендують дотримувати температурний режим, проводити регулярне провітрювання і вологе прибирання з застосуванням дезінфікуючих засобів.

Крім того, радять обмежити проведення спортивних і культурних масових заходів.

Варто відзначити, що в Києві закривають на місяць цирк "Кобзов" у зв'язку з хворим на кір працівником.

"В даному закладі є одна хвора особа. Він захворів ще в грудні. У зв'язку з тим, що співробітники даного закладу несистематично проходять медогляди, було прийнято рішення про припинення роботи закладу на території Києва", - сказав Поворозник.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що з початку 2018 року в Дитячу інфекційну лікарню столиці з діагнозом кір госпіталізували 16 маленьких киян.