Столичні старожили з сумом згадують ті часи, коли київські проспекти не знали, що таке затори, а історичні вулиці не переживали нескінченних ремонтів та масових забудов. Яким був Київ ще 25 років тому, показали в мережі.

Раритетні знімки початку 90-х опублікувала спільнота "Клуб корінного киянина".

За двадцять з гаком років столиця сильно змінилася, про що свідчать фотографії, зроблені в центрі Києва.

"Атмосфера абсолютно інша була. Позитивна, доброзичлива. Зараз же в Києві, на жаль, одні понти і силікон ", - зазначив один з користувачів.

Популярні новини зараз
Перше подорожчання за півроку: скільки тепер коштує газ "Газмережі" закликали по-новому платити за доставку газу: що потрібно знати споживачам Пенсіонерам пообіцяли спеціальні надбавки: виживати стане простіше, але не всім Українців змусять підписати договір: кого скоро торкнеться
Показати ще

На знімках видно, що в той час не було ніяких "тягнучок" та заторів, і в місті було більше громадського, ніж особистого транспорту.

Ще один користувач припустив, що атмосфера змінилася через те, що в ті роки в столиці жило багато інтелігенції, однак потім столицю почало все більше заселяти людей, які не мали вищої освіти, приїздили заради заробітків, тому більшість населення столиці перетворилося на робітничий клас.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", у київське метро прийде цивілізація, на станціях з'явиться більше турнікетів з можливістю оплачувати проїзд банківською карткою.