У річці біля станції метро Славутич знайшли речі загиблої студентки медичного університету ім. Богомольця Мукаддас Насырлаевой.

Відзначається, що особистий рюкзак дівчини з документами знайшов у воді місцевий житель, передає Politeka.

Як з'ясувалося, рюкзак Мукаддас прибило річковим течією до берега, де його і знайшов киянин і відразу передав його поліцейським.

"Документи Насырлаевой були всередині рюкзака. Зараз тривають слідчі дії", – сказано в повідомленні.

Як повідомляв портал "Знай.uа", ГПУ порушила кримінальну справу, після того, як 19-річна Мукаддас Насырлаева покінчила життя самогубством. Тоді студентку університету ім. Богомольця два тижні шукали всім Києвом. В деканаті установи стверджують, що про своє відрахування дівчина знала давно.

Популярні новини зараз
У "Резерв+" з'явилась "мітка ухилянта": як виправити свої взаємовідносини з ТЦК Українцям встановили обмеження: не вдасться перевезти через кордон Київ та інші міста будуть розбиті: волонтерка спрогнозувала невтішне майбутнє для українців Сивина - не перешкода: почалася активна мобілізація українців похилого віку, де знадобляться дідусі 60+
Показати ще