У Національному медичному університеті імені Богомольця стверджують, що про своє відрахування студентка з Туркменістану Мукаддас Насирлаева знала давно. Також в деканаті відзначили, що ймовірними причинами суїциду можуть бути нерозділене кохання і погані взаємини з одногрупниками.

Подруги загиблої дівчини запевняють, що вона скоїла суїцид після відмови медуніверситету посприяти у продовження студентської візи. Адвокат сім'ї Ровшанбек Розметов у свою чергу запевнив, що професія стоматолога для неї була сенсом життя, передає ТСН.

"Вона ходила із заявою до заступника декана. І вона була зі своєю двоюрідною сестрою. Двоюрідна сестра чекала за дверима. Вона вийшла заплакана з порваною заявою. Вона ж була відмінницею. Староста групи. Хіба важко було допомогти дівчинці отримати це прокляте посвідчення", – сказав правозахисник в коментарі ресурсу.

Також наголошується, що батько Мукаддас зовсім не знав про проблеми і конфлікт своєї доньки у ВНЗ.

Між тим в університеті Богомольця помітили, дівчина ще півмісяця тому знала, що її віза закінчилася і її відраховують. На думку співробітників закладу, це не могло стати причиною емоційного зриву, а ймовірними причинами суїциду тут називають неподілену любов, погані взаємини з одногрупниками.

Популярні новини зараз
Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня
Показати ще

"Деканат – достатньо кваліфікований та професійний. Якщо б така поведінка повторювалося, були б скарги. Вона не зверталася з тим, що був якийсь тиск, якесь приниження – ні в адміністрацію, ні в деканат, ні в посольство", – зазначив перший проректор Цехмістер Ярослав.

Як повідомляв портал "Знай.га", ГПУ порушила кримінальну справу, після того, як 19-річна Мукаддас Насырлаева покінчила життя самогубством. Тоді студентку університету ім. Богомольця два тижні шукали всім Києвом.