Пасажири громадського транспорту столиці України зовсім скоро зможуть використовувати кріптовалюти для розрахунку за проїзд. Правда, це стосується тільки биткоинов.

Джерела повідомляють, що нова функція у київському громадському транспорті з'явиться вже в серпні 2018 року. Такий крок назустріч нововведень і потребам сучасного споживача просто необхідний.

"Це частина транспортної програми. Ми зобов'язані йти в ногу з часом і потроху відмовлятися від "совка" і пережитків минулого у вигляді паперових квитків. Таким чином, ми збережемо багато дерева, що є шляхом до екологічної безпеки країни", - стверджує один з джерел.

Реформування цього питання транспортної сфери буде проходити в два етапи. Початку планується максимальний відмова від паперових квитків. Але реалізація плану можлива лише після повного впровадження електронних квитків. Після електронної частини програми розвитку транспорту буде реалізовуватися другий етап по встановленню биткоин-терміналів для оплати проїзду.

Популярні новини зараз
Кому доведеться добровільно відмовитися від соцвиплат Нацкомісія прийняла рішення про підвищення тарифу на електроенергію: скільки платитимемо Суддя Тандир, який збив нацгвардійця, не хоче визнавати вину та розігрує комедію у суді Варус, Сільпо, АТБ вразили ціною борщового набору: "Не такі дорогі ті черешні по 1200 грн"
Показати ще

Перший етап зобов'язалися закінчити до 14 липня, а другий до 27 серпня. Пошук нових способів оплати проїзду пасажирами пов'язаний в першу чергу з недосконалістю існуючої нинішньої системи. Вона пов'язана з високим ризиком великої кількості безбілетників, що не може не шкодити бюджету Києва.

Інформація про нововведення про можливості оплати проїзду в громадському транспорті Києва биткоинами з'явилася першого квітня, однак це не розіграш. Вже складено план реалізації проекту і прописані всі дати.

Як повідомляв раніше портал "Знай.иа"один з українських міст готовий повністю відмовитися від маршруток. Замість них міська рада Тернополя планує запустити просторі автобуси. Таке нововведення, на думку депутатів, позитивно позначиться на вартості експлуатації громадського транспорту та екологічної ситуації міста. Автобуси місткістю до ста осіб планують ввести в експлуатацію вже через кілька місяців. Також таке рішення зможе вирішити проблему перевантаження транспортних засобів.