Вже за декілька місяців в Києві громадський транспорт може радикально змінитися, зокрема, планується оновити маршрутні таксі.

Як повідомляє портал Рoliteka, в цілому столична влада збирається реорганізувати 45 транспортних маршрутів. Вони запевняють, що за підсумками конкурсу на дороги нібито вийдуть більш нові і безпечні транспортні засоби.Так, головними вимогами стали використання транспортним засобом екологічних стандартів рівня Євро-5, а також наявність трекера, який дозволить відстежувати рух і маршрут. Несподівано, але влада обіцяє, що "нові" маршрутні таксі будуть обладнані спеціальними валідаторами, за допомогою яких за проїзд можна буде розрахуватися електронним квитком або банківською картою.


Популярні новини зараз
Українців закликають зробити запаси води: нова проблема Кому дістануться нові виплати у 6600 грн: куди звертатися Тариф на газ у грудні змінили: хто платитиме по-старому, а хто дорожче Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що експерт розповів, як боротися з беззаконням маршрутників.