У суботу, 28 липня, в честь Дня Хрещення Русі у киян і гостей столиці з'явиться можливість долучитись до створення рукописної Біблії на Співочому полі. Про це розповіла на прес-конференції заступник директора Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень Жанна Румко.

"У нас є новий проект... у тих, хто прийде на Співоче поле 28 липня, буде можливість увійти в історію людства та історію України і власноруч написати вірш у Біблію і залишити його на довгі роки. Це така рукописна Біблія буде", - підкреслює Румко.

Крім того, заступник директора нагадала всім українцям, що в Біблії більше 30 тисяч віршів.

Також завдяки інформації від Румко відомо, що цього світлого свята на Співочому полі в рамках культурно-мистецького проекту "Духовне проміння" до 1030-ліття Хрещення Київської Русі-України пройде фестиваль духовно-християнської музики та співу "Духовні піснеспіви".

У свою чергу директор Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень Микола Пересунько додав, що проект "Духовні промені" в рамках святкування 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України передбачає три складові: 25 липня – відкриття виставки ікон Київської міської державної адміністрації; 28 липня – основна подія на Співочому полі, 29 липня біля пам'ятника Магдебурзькому праву відбудеться всеукраїнський флеш-моб, молитва".

Популярні новини зараз
Приємні знижки можуть обернутися великим розчаруванням: як супермаркети дурять покупців Доведеться жити без хліба та молока: "безсвітлова" дієта скоро стане нормою Ці Знаки Зодіаку вже зараз отримають у житті все, що хотіли: кому дуже пощастило Українцям будуть по-новому вручати повістки: все зміниться з 16 липня
Показати ще

Нагадаємо, що 27-28 липня віруючі українці відзначають 1030-річчя хрещення Київської Русі. Так, на центральних вулицях столиці на честь свята пройдуть молебні та хресні ходи. Для цього частково перекриють рух транспорту 24, 27 і 28 липня.

Як повідомляв портал Знай.uа, митрополит Онуфрій був присутній під час богослужіння в Єкатеринбурзі.

Також портал Знай.uа писав про те, що в Українській православній церкві заявили про блокування з боку місцевої влади участі парафіян у хресній ході та молебні в столиці на Володимирській гірці.