У суботу, 28 липня, в честь Дня Хрещення Русі у киян і гостей столиці з'явиться можливість долучитись до створення рукописної Біблії на Співочому полі. Про це розповіла на прес-конференції заступник директора Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень Жанна Румко.

"У нас є новий проект... у тих, хто прийде на Співоче поле 28 липня, буде можливість увійти в історію людства та історію України і власноруч написати вірш у Біблію і залишити його на довгі роки. Це така рукописна Біблія буде", - підкреслює Румко.

Крім того, заступник директора нагадала всім українцям, що в Біблії більше 30 тисяч віршів.

Також завдяки інформації від Румко відомо, що цього світлого свята на Співочому полі в рамках культурно-мистецького проекту "Духовне проміння" до 1030-ліття Хрещення Київської Русі-України пройде фестиваль духовно-християнської музики та співу "Духовні піснеспіви".

У свою чергу директор Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень Микола Пересунько додав, що проект "Духовні промені" в рамках святкування 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України передбачає три складові: 25 липня – відкриття виставки ікон Київської міської державної адміністрації; 28 липня – основна подія на Співочому полі, 29 липня біля пам'ятника Магдебурзькому праву відбудеться всеукраїнський флеш-моб, молитва".

Популярні новини зараз
Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі Олексій Данилов пояснив, чому оточення путіна вже готове до повалення Дагестанці повстали проти могилізації, чоловіки відмовляються помирати за путіна Уламки нацистського підводного човна в Аргентині можуть переписати історію: Гітлер втік, а не наклав на себе руки?
Показати ще

Нагадаємо, що 27-28 липня віруючі українці відзначають 1030-річчя хрещення Київської Русі. Так, на центральних вулицях столиці на честь свята пройдуть молебні та хресні ходи. Для цього частково перекриють рух транспорту 24, 27 і 28 липня.

Як повідомляв портал Знай.uа, митрополит Онуфрій був присутній під час богослужіння в Єкатеринбурзі.

Також портал Знай.uа писав про те, що в Українській православній церкві заявили про блокування з боку місцевої влади участі парафіян у хресній ході та молебні в столиці на Володимирській гірці.