Новий Генплан Києва передбачає виведення за межі столиці міжнародного залізничного транспортного коридору "Європа-Азія".

Про це повідомляє "Укрінформ".

Він функціонує в порушення всіх існуючих у світі норм і стандартів безпеки, тому що проходить по центру мегаполісу. Тепер в проекті Генплану є варіант розв'язання цього завдання: виведення транзитних вантажних поїздів на зовнішній залізничний обхід навколо міста. Пропонується винести залізницю до автомобільної траси в обхід Києва - до зовнішньої Великої окружної дороги, тому що у них є спільні транспортний коридор і зона відчуження.

"Зараз проектний інститут Укрцивільбудпроект в своїй роботі в містах Київської області враховує цей транспортний коридор. Але якщо побудовані ділянки автотраси вже є, то по залізниці рішення тільки "теоретичні". Але проблему потрібно вирішувати", - пояснила начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури КО "Київгенплан" Тамара Аляб'єва.

Окрім того, проектанти сподіваються закрити 66 малодіяльних під'їзних шляхів на 10 вантажних станціях. Замість них варто створити три транспортно-складських комплекси в районі села Кожухівка Васильківського району, Калинівка Броварського району, Українка, разом з новими вантажними районами річкового порту. А також закрити вантажні станції і двори "Київ-Товарний", "Київ-Дніпровський", вантажний двір "Київ-Петрівка", завершити, нарешті, всі вантажні роботи на станції "Київ-Пасажирський", сортувальні роботи на станції "Дарниця".

Популярні новини зараз

Зірка серіалу "Кріпосна" Наталка Денисенко виходила заміж за Андрія Фединчика 4 рази: "Люблю бути нареченою"

Фіналістка шоу "Холостяк" показала Максиму Чмерковському, що він втратив: "Здалося Анджеліна Джолі"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Анастасія Волочкова розкрила страшну таємницю про неповнолітній інтим в балеті: "*буть з 14 років"

Показати ще

Як повідомляв "Знай.ua", у Києві звичні пластикові жетони зовсім скоро повністю вийдуть з ужитку, як це відбулося в усіх цивілізованих країнах, а їм на зміну прийдуть електронні квитки.