У Києві відбувся міжнародний напівмарафон. У ньому взяли участь спортсмени з 52 країн світу - загалом, близько одинадцяти тисяч осіб.

Про це повідомляє видання "Политека". "Ми приїжджаємо з різних міст, біжимо з різних причин, але всі ми — біжимо! Це наймасовіший біговий захід в Україні, що об'єднує людей, закоханих у біг", — розповіли представники організаторів заходу.

Виявилося, що в результаті забігу в Києві вдалося встановити цілих два рекорди. Вікторія Калюжна фінішувала першою у жіночих змаганнях на дистанції напівмарафон за 1:13:43, що на 12 секунд швидше рекорду Анни Носенко від 2016 року.

Популярні новини зараз

У Києві відкрили суперлікарню для пацієнтів з коронавірусом: "Не ремонтували півстоліття"

Молодий киянин сигонув з мосту Патона "заради друзів"

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

Показати ще

У чоловічому напівмарафоні за 1:02:56 другий рік поспіль першим фінішував бігун з Ефіопії Анбеса Ленч. Він побив свій власний попередній рекорд.

Київський міжнародний напівмарафон 2018 року - відео:

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" Київський міжнародний напівмарафон в цьому році обійшовся без дистанції десять кілометрів. Організатори відмовилися від даного виду змагань, щоб скоротити час, протягом якого будуть залишатися перекритими столичні вулиці.

Таким чином організаторам напівмарафону вдалося домогтися умов проведення заходу, коли вулиці, шосе і площі Києва залишалися перекриті лише з восьмої ранку і до двох годин дня.