У Дарницькому районі Києва невідомі вистрілили в чоловіка. Про це передає "Обозреватель", посилаючись на власні джерела.

Відзначається, що все сталося поблизу станції метро "Осокорки". В результаті стрілянини постраждав 42-річний киянин, якого злочинці вистрілили в стегно.

Очевидці викликали швидку допомогу потерпілому в одному з кафе на проспекті Миколи Бажана, 10. Медики на місці надали потерпілому допомогу, після чого доставили його в лікарню.

Варто відзначити, що в момент події чоловік перебував у стані алкогольного сп'яніння.

Що стало причиною інциденту невідомо. Офіційних повідомлень поки що також немає.

Популярні новини зараз
Рішення про літні канікули ухвалено: коли школярів відправлять відпочивати Закриють десятки шкіл та дитсадків: що відбувається Головне за 26 квітня: на пенсію у 67 років, зниження мобілізаційного віку та нові правила перетину кордону Настане кінець усьому живому: вчений назвав дату знищення людства
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що в Києві вранці, 24 січня, сталася аварія на трамвайній лінії.