У Києві другий день поспіль страйкують власники європейських машин

поділитись
Мітингувальники вимагають від депутатів не голосувати за законопроект, що передбачає введення додаткових зборів для авто з іноземною реєстрацією

Власники автомобілів з іноземною реєстрацією проводять мітинги біля стін Верховної Ради. Їх протести в Києві тривають другий день поспіль.

Про це повідомляє "Укрінформ". Учасники мітингу вже другий день перекривають вулицю Грушевського. Вони поставили на проїжджій частині кілька автомобілів.

У одного з під'їздів Ради зібралися, за даними очевидців, близько 100 людей. В руках вони тримають прапори "Авто Євро Сила".

Мітингувальники вимагають від депутатів не підтримувати законопроекти, що передбачає введення плати 2 євро в день з автомобіля з іноземною реєстрацією. Поки протест проходить мирно, без затримань і бійок з правоохоронцями.

Через акції протесту по вулиці Грушевського довелося перенаправити транспортний потік. Автомобілі повинні будуть об'їжджати мітинг від Європейської площі до вулиці Шовковичної.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, в Києві визначили найбільш аварійні перехрестя, де водіям варто бути максимально уважними.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
мітинг під радою, мітинг водіїв, авто з іноземною реєстрацією
Головне - законно і без натовпу
0
0
19:15 20.04.2018
Тепер у Києві будуть вулиці Святослава Ріхтера, Михайля Семенка, Миколи Носова і провулок Дзиги Вертова
0
0
13:05 20.04.2018
У Києві з’явиться антикорупційна "гаряча лінія"
0
0
04:46 20.04.2018