Як почуваються люди, котрі набралися сміливості вийти на акції протесту в Росії, на власній шкурі відчули студенти Ухтинского гірничо-нафтового коледжу, що в республіці Комі.

Місцеве видання з посиланням повідомлення в закритому пабліку "Ухта і її автомобілі" в соцмережі "Вконтакте" пише, що молодих людей вивезли на навчання, і поліцейські відпрацьовували на них прийоми з розгону мітингів.

За словами автора публікації, студентам видали плакати і змусили "викрикувати антиурядові гасла". У свою чергу копи штовхали їх, били кийками, а потім запхали в автозаки. При цьому серед жертв таких навчань було чимало неповнолітніх.

Ректор Ухтинского державного університету на прохання журналістів прокоментувати інцидент заявив, що це все "нісенітниця собача". Нічого поки не сказала і прес-служба управління МВС по Комі.

Ще одне видання згодом повідомило, що 35 студентів самі погодилися їхати на навчання, а їх супроводжували викладачі ОБЖ. Проте родич одного з потерпілих заявив, що дітям не сказали правду стосовно того, куди й чого їх везуть.

Популярні новини зараз

Посеред Львова забив фонтан, городяни лютують: "Садовий, де комунальники?"

Ексвіагрянку Мейхер-Грановську захейтили за чесне фото: "Їй що, 50?"

На Прикарпатті анорексія звела в могилу 19-річну дівчину: "Важила 29 кілограмів"

Українські зірки без макіяжу - Сумська, Полякова та Лідія Таран показали натуральну красу

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у Сімферополі активіста кинули за грати на 15 діб через його намір вийти на мітинг проти Путіна.