У столиці з 15 липня розпочнуться роботи з реконструкції Паркової дороги. На час їх проведення рух транспорту по ній буде перекрито. Про це на офіційній сторінці в Facebook повідомляє "Київавтодор".

Роботи планують розпочати до 15 липня. Однак конкретні терміни будуть оголошені пізніше. Роботи з реконструкції Паркової дороги будуть виконуватися у три етапи з повним закриттям руху на відповідній ділянці.

Під час проведення ремонтних робіт прямий проїзд по вулиці Михайла Грушевського до алеї Героїв Крут буде неможливий. Про це говорять представники підприємства.

Додаткова інформація про терміни і те, коли будуть починатися роботи на конкретних дільницях, буде надана пізніше.

Популярні новини зараз
Українцям нагадали про надбавки до пенсії: кому можуть доплатити Абоненти Vodafone платитимуть більше: оператор зробив новий "тарифний сюрприз" Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України оновило державні будівельні норми, які, зокрема, не допускають встановлення тимчасових споруд, рекламних і інших конструкцій на тротуарах вулиць. Про це повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку.

Відповідні норми будуть застосовуватися під час будівництва нових доріг і вулиць, а також здійснення капітальних ремонтів або реконструкції існуючих. Документ набирає чинності з 1 вересня.

"Пішохідні зони на то і називаються "пішохідними", тому що призначені для пішоходів, для їх зручності і комфорту в пересуванні. Тому логічно, що на цих шляхах не потрібно встановлювати рекламні конструкції, кіоски розміщувати на люках і зливоприймачах, адже це заважає безперешкодному руху по тротуарах і навіть може нести небезпеку для пішоходів", — повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.