На озері Позняки в Києві почався масовий мор риби від задухи в воді.

Як передає прес-служба Державного агентства рибного господарства України, вміст розчиненого у воді кисню нижче гранично-допустимої норми, що є ознакою явища задухи риби.

Ймовірно, причиною НП є перекачування будівельниками у водойму неподалік забрудненої води. Після фахівці з'ясували, що вміст розчиненого у воді кисню нижче гранично-допустимої норми, що є ознакою явища задухи риби.

Після огляду екологи знайшли будівельний майданчик. З неї води з домішкою паливно-мастильних матеріалів за допомогою помпи перекачували в озеро Лебедине. Після вони потрапляли в озеро Позняки.

Популярні новини зараз
Приємні знижки можуть обернутися великим розчаруванням: як супермаркети дурять покупців ПриватБанк роздаватиме клієнтам грошові подарунки: мінімум 150 грн, максимум – 5000 грн Комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90% У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

"В даний час Київським рибоохоронним патрулем вживаються заходи щодо ліквідації негативних наслідків. Патруль здійснює цілодобову охорону для уникнення незаконного вилучення водних біоресурсів місцевим населенням", - повідомив начальник Київського рибоохоронної патруля Володимир Мухін.

Невідома риба Чорного моря

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в водах Світового океану широко поширені шовкові акули. Своє ім'я риби отримали через гладку луску. Великі розміри і гострі зуби роблять їх потенційно небезпечними для людини.