На озері Позняки в Києві почався масовий мор риби від задухи в воді.

Як передає прес-служба Державного агентства рибного господарства України, вміст розчиненого у воді кисню нижче гранично-допустимої норми, що є ознакою явища задухи риби.

Ймовірно, причиною НП є перекачування будівельниками у водойму неподалік забрудненої води. Після фахівці з'ясували, що вміст розчиненого у воді кисню нижче гранично-допустимої норми, що є ознакою явища задухи риби.

Після огляду екологи знайшли будівельний майданчик. З неї води з домішкою паливно-мастильних матеріалів за допомогою помпи перекачували в озеро Лебедине. Після вони потрапляли в озеро Позняки.

Популярні новини зараз
Субсидії, зарплати та пенсії: які зміни принесе українцям лютий Найпотужніші дні місячного календаря: які ритуали допоможуть відновити енергію Прості поради, як правильно зварити пшоно: буде дуже смачним і не гірчити Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів
Показати ще

"В даний час Київським рибоохоронним патрулем вживаються заходи щодо ліквідації негативних наслідків. Патруль здійснює цілодобову охорону для уникнення незаконного вилучення водних біоресурсів місцевим населенням", - повідомив начальник Київського рибоохоронної патруля Володимир Мухін.

Невідома риба Чорного моря

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в водах Світового океану широко поширені шовкові акули. Своє ім'я риби отримали через гладку луску. Великі розміри і гострі зуби роблять їх потенційно небезпечними для людини.