Більша частина поверхні земної кулі вкрита водою. Тим не менш, світовий океан залишається найменш вивченою частиною нашої планети. За деякими підрахунками, на сьогоднішній день людству відомо не більше 5% інформації про мешканців морських глибин. Ймовірно, з цієї причини морські знахідки так часто викликають суперечки іхтіологів. Подібний випадок стався а днями і в Австралії. Як повідомляє британське видання The Daily Mail, місцева мешканка Мішель Герсайд виловила невідому триногу рибу.

Це сталося ще в минулу неділю. Вона її майже відразу випустила в океан, але встигла зробити кілька знімків свого улову, виклавши фотографії в Facebook. Жінці самій було дуже цікаво, що це за істота. Вона повідомила користувачам, що спіймана риба має довжину 30 сантиметрів.

Користувачі соціальних мереж відразу припустили, що таємниче істота – це риба-жаба. Тим не менш, на думку інших юзерів, улов Герсайд більше нагадує таітянську бородавчасту рибу-клоуна з загону морських чортів. Дівчина звернулася за коментарем до іхтіологів, однак вони поки не відповіли. Протягом останніх місяців в прибережних водах Австралії вже ловили невпізнаних істот. Остання з них була схожа на суміш акули і тюленя.

Раніше портал "Знай.ua" повідмоляв про гігантського восьминога 

Популярні новини зараз

Літак зазнав зіткнення в небі над Україною: життя пасажирів перетворилось на десяток годин нервового очікування

Залишили без їжі, води та грошей: авіакомпанія Ryanair влаштувала дикі випробування пасажирам в Україні

Головне за ніч: "дуель" Зеленського з Гончаруком, долар по 10 і пенсійний хомут

Відмовилася від корекції брів і прославилась на весь світ: як виглядає сучасна амазонка, фото

Показати ще