Біля узбережжя Канади палеонтологи виявили останки стародавнього членистоногого. За словами дослідників, істота, що отримала ім'я Habelia optata була глибоководним хижаком і проживала на нашій планеті близько півмільярда років тому. Як повідомляють російські ЗМІ, тіло стародавньої істоти було вкрите твердими шипами.

При цьому будова її тіла було набагато складнішою, а шкіра – більш міцною. Тіло давнього жителя океанічних глибин мало покриття з шипів. Вони сприяли тому, щоб хижак зміг, тікаючи від небезпеки, прослизнути між каменями. В його пащі знаходиться три ряди особливо гострих зубів. Панцир хижака є шкіряним. Зовні він дещо нагадує той, що носять сучасні черепахи. Його основне призначення – захист від високого тиску під час перебування на значній глибині.

Саме в цих океанічних сферах, як вважають вчені, Habelia optata мешкали переважну кількість часу. Для свого полювання вони воліли ховатися в камінні, що знаходяться на дні. До теперішнього часу фахівцям вдалося виявити та ідентифікувати лише один екземпляр даного виду. Його колір був сірим, що вважається найбільш вдалим для якісного маскування в ареалі проживання цих давніх хижаків.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про новий вид лева

Популярні новини зараз

Анна Богдан пішла війною на Юлю "Зайку" після фальшивого весілля: "Казала, що Міша сумний зі мною"

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Спортивний літак впав на житловий будинок і спалахнув: 4 людини загинуло

Лілія Ребрик показала струнке тіло у відвертій сукні - "Яка солоденька!"

Показати ще